O hře Pélotone

Cílem hry je protnout pásku v Paříži jako první a obléct žlutý trikot pro vítěze. Vyber si svůj tým a zúčastni se závodního dobrodružství napříč Francie. Vyhrávej etapy, plň úkoly, kupuj karty výhod
a sbírej vrchařské a sprinterské prémie. Překonej nejvyšší bod závodu Col Agnel a přijeď do Paříže jako vítěz.

Co hra obsahuje?

Hrací kostku, 13 figurek závodníků, 13 žetonů, bankovky (36 x 100F, 36 x 200F, 10 x 500F a 9 x 1000F), karty úkolů (30 x pozitivní a 15 x negativní), 25 karet výhod, 12 profilových karet závodníků, hrací plán, nálepku, pravidla v kostce, pravidla hry, 44 stránek příběhů a rozhovorů s jednotlivými závodníky.

Spravuj svůj rozpočet -  Pélotone  hra

Spravuj svůj rozpočet

Spravuj rozpočet týmu a rozhodni, zda podpoříš celý tým nebo jen svého šampiona.

Vyhrávej etapy - Pélotone game

Vyhrávej etapy

Bojuj o finanční bonusy ve sprinterských a vrchařských etapách.

Buď dobrým manažerem - Pélotone game

Veď svůj tým

Vrchař, dva sprinteři nebo univerzál?  To je otázka pro špičkového manažera.

Sprinteři

Závodníci sprinteři jsou obykle menší podsadité postavy s extrémně vyvinutými svaly. Jejich hlavním poznávacím znakem je vyšší hmotnost a krátké silné nohy. Mají rychlou akceleraci a výbušnost v rovinatých  sprinterských etapách.

Vrchaři

Přesným opakem sprinterů jsou obvykle štíhlí a vysocí vrchaři. Mají dlouhé nohy a velkou vytrvalost. Jejich nízká hmotnost ve spolupráci s dlouhou pákou jejich nohou jim pomáhá v kopcovitých a horských etapách. 

Univerzálové

V cyklistických závodních týmech jsou univerzální závodníci velmi ceněni pro svou komplexnost. Jsou mixem mezi sprintery a vrchaři. Díky své univerzálnosti dokáží vyhrávat jakékoliv etapy ať už horské či sprinterské, ale také
celé dlouhé etapové závody. 

Bankéř

Bankéř je významná osoba, která drží bank, dohlíží na pravidla a v případě nutnosti rozhoduje. K rozhodovaní mu napomáha "Desatero pana ředitele" (pravidla v kostce).