O hře Pélotone

Vydej se na úžasné závodní dobrodružství napříč Francií z počátku 20. století. Hra Pélotone volně vychází z prvního ročníku Tour de France a  je poctou všem šampionům a dobrodruhům, kteří měli odvahu změřit své síly v této velkolepé historické události.

Co tě čeká

Spravuj svůj rozpočet -  Pélotone  hra

Spravuj svůj rozpočet

Spravuj rozpočet týmu a rozhodni, zda podpoříš celý tým nebo jen svého šampiona.

Vyhrávej etapy - Pélotone game

Vyhrávej etapy

Bojuj o finanční bonusy ve sprinterských a vrchařských etapách.

Buď dobrým manažerem - Pélotone game

Veď svůj tým

Vrchař, dva sprinteři nebo univerzál?  To je otázka pro špičkového manažera.

Trasa závodu

2500km napříč Francií,
7 sprinterských prémií, 7 vrchařských prémií,
nejvyšší bod závodu Col Agnel 2744m, 
3 stupně obtížnosti: 1 Okruh - Amatér, 2 Okruhy - Profesionál,
3 Okruhy -  Legenda

Sprinteři

Závodníci sprinteři jsou obykle menší podsadité postavy s extrémně vyvinutými svaly. Jejich hlavním poznávacím znakem je vyšší hmotnost a krátké silné nohy. Mají rychlou akceleraci a výbušnost v rovinatých  sprinterských etapách.

Vrchaři

Přesným opakem sprinterů jsou obvykle štíhlí a vysocí vrchaři. Mají dlouhé nohy a velkou vytrvalost. Jejich nízká hmotnost ve spolupráci s dlouhou pákou jejich nohou jim pomáhá v kopcovitých a horských etapách. 

Univerzálové

V cyklistických závodních týmech jsou univerzální závodníci velmi ceněni pro svou komplexnost. Jsou mixem mezi sprintery a vrchaři. Díky své univerzálnosti dokáží vyhrávat jakékoliv etapy ať už horské či sprinterské, ale také
celé dlouhé etapové závody. 

Tipy a strategie

Detailní představení závodu po jednotlivých etapách s užitečnými tipy a radami pana ředitele Toulouse. Cesta k vítězství je dlouhá a trnitá. Tvrdě pracuj, zvol tu správnou strategii a možná právě ty si v Paříži
oblečeš žlutý dres pro vítěze.